CEVRO Institut OPEN AIR

Datum konání akce:

Florbal pod širým nebem podruhé

V neděli 17. 9. 2017 porovnají síly dva pražské florbalové velkokluby  FbŠ Bohemians vs. Florbal Chodov a my budeme u toho. Podruhé v historii se florbalové utkání odehraje pod širým nebem, a to na ikonickém stadionu, centrálním kurtu pražské Štvanice s kapacitou 7 000 diváků. Jsme právem hrdi na to, že se utkání může uskutečnit právě díky pomoci a zapojení naší vysoké školy.

Program

12:30 – FbŠ Bohemians vs. Florbal Chodov – Extraliga žen
15:00 – FbŠ Bohemians vs. Florbal Chodov – Tipsport Superliga

Kromě skvělých utkání se můžete těšit i na doprovodný program, divácké soutěže na hřišti i v hledišti, fanzónu pro malé i velké diváky s florbalovou tématikou, stánky florbalových a sportovních značek, fanshopy obou klubů, mistrovskou trofej pro vítěze Tipsport Superligy, spoustu dobrého jídla, pití a skvělou atmosféru v hledišti.

Společně s naším partnerem Florbalovou školou Bohemians bychom rádi překonali rekord v návštěvnosti na superligovém utkání v základní části. Ten je nyní 2315 diváků. V loňské sezóně první ročník Open Air navštívilo přes 2000 diváků. Přijďte nám pomoci, podpořte naše úspěšné partnerství a také vítězství klubu FBŠ Bohemians.

Na oficiálním webu www.florbalopenair.cz najdete všechny aktuální informace, detailní program, který se ladí a vše ostatní. 

BOHEMKA DO TOHO!

Galerie